Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Szklane obrazy – dlaczego warto w nie zainwestować?

Szklane obrazy to rozwiązanie dla osób, które chcą ozdobić swoje wnętrze czymś nowym, a przy tym znaleźć miejsce, na krótkie codzienne notatki i informacje. Szklane obrazy będą rozwiązaniem dla osób, które szukają nowoczesnego wnętrza, a przy tym nie chcą wieszać lub stawiać ogromnych suchościeralnych tablic. Zastąpienie płótna szkłem to nowoczesny wystrój, który wpasuje się idealnie w każde wnętrze.

Nowoczesna ozdoba

Szklane obrazy przykuwają wzrok swoim wyglądem. Zastosowanie dowolnie wybranej grafiki sprawia, że są one jeszcze bardziej spersonalizowane do naszych potrzeb oraz wystroju naszego pomieszczenia.

Wygoda i wystrój w jednym

Szklane obrazy nie tylko są ładne, ale i funkcjonalne. Na takiej tablicy rozpisać nasz plan dnia, zapisać ważne spotkania czy zwykłą listę zakupów, o której musimy pamiętać. Po obrazie można pisać suchościeralnymi markerami lub przypiąć dokumenty za pomocą magnesów neodymowych.

Wysoka jakość i realistyczny wygląd

Szklany obraz wykonany jest z hartowanego szkła dla podniesienia jego wytrzymałości. Zastosowanie specjalnej techniki przenoszenia obrazu na szkło nadaje im realistyczny wygląd z zachowaniem wszystkich najmniejszych detali. Szklane obrazy są również łatwe w czyszczeniu. Wystarczy sucha gąbka lub wilgotna ściereczka, a obraz wygląda jak nowy.

Łatwe w montażu

Do zamontowania szklanych obrazów nie potrzebujemy całej serii sprzętu budowlanego. Łatwe zawieszenie tablicy na ścianie powoduje, że jest ona jeszcze bardziej przyjemna dla posiadacza. Do jej zawieszenia potrzeba tylko kołków rozporowych o odpowiednim rozmiarze, na których umieścimy tablice, aby móc zacząć z nich korzystać. Tablica może również stać oparta o meble lub zdobić stolik stojący w rogu pomieszczenia jednak wtedy narażamy ją na ryzyko uszkodzenia.

Świetny prezent

Jeśli nie mamy pomysłu na prezent, a karty podarunkowe lub pieniądze uważamy za słaby podarunek, to z pomocą przychodzą szklane obrazy, które bez wahania możemy podarować drugiej osobie. Z pewnością jest to typ prezentu, który nie zalegnie w piwnicy na długie lata.

O czym warto pamiętać, kupując szklany obraz?

Jeśli chcemy, aby nasz szklany obraz utrzymał ciężar naszych kolorowych karteczek czy zapisanych kartek papieru to ważne są magnesy neodymowe. Tradycyjne czarne lub pamiątkowe magnesy z grafikami nie będą w stanie utrzymać nawet siebie. Szklane obrazy nie będą też najlepszym prezentem dla kilkuletnich dzieci, które podczas zabawy mogą uszkodzić tablice, narażając się na skaleczenia lub połknięcie drobnych, odłamanych elementów.

2022-11-03T08:17:53+00:00 11 października, 2022|Pokój dzienny|
Polub nas na facebooku