Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Jak urządzić pokój młodzieżowy dla chłopaka w 2020 roku?

Dorastającemu chłopcu zależy na tym, aby jego przestrzeń wyglądała poważnie, a zarazem designersko. Zobacz, jak stworzyć taki pokój!

Pokój nastolatka, oprócz tego, że ma być modny, musi być przede wszystkim funkcjonalny. Dobrze zaprojektowany pokój stwarza możliwości do nauki, odpoczynku oraz rozrywki. Jeśli masz przed sobą aranżacje pokoju młodzieżowego dla chłopaka, poczytaj o najnowszych trendach projektowania wnętrz w 2020 roku. Twoje dziecko na pewno będzie zachwycone!

Pokój młodzieżowy dla chłopaka –  urban jungle

Jednym z pomysłów na aranżację pokoju dorastającego chłopaka na 2020 rok jest urządzenie mu urban jungle. W dalszym ciągu ten trend nie opuszcza świata projektowania wnętrz. Zrezygnuj raczej z motywów kwiatowych, postaw jednak na tropikalne liście i inne zielone rośliny. Do takiego wystroju bardzo będą pasowały meble industrialne.

Pokój młodzieżowy dla nastolatka – zero waste

Silnym trendem w 2020 roku jest zero waste. Warto przenieść go także do pokoju nastolatka. Taki klimat możesz osiągnąć poprzez dodatki do pokoju. W aranżacji warto wykorzystać naturalne materiały (np. len, bawełnę, korek), a także takie pochodzące z recyklingu lub nawet własne ozdoby DIY. Nie tylko urozmaici to pokój i nada mu osobistego wyrazu, lecz także pomoże budować w dziecku świadomość ekologiczną oraz potrzebę dbania o środowisko.

Pokój w gamingowym stylu

Jeżeli Twoje dziecko jest zafascynowane światem gier to urządzenie pokoju w takim stylu, będzie strzałem w 10! Jakiego wyposażenia potrzebujesz? Przede wszystkim wygodne, dobrze wyprofilowane krzesło dla gracza z podparciem karku, wygodne biurko i akcesoria do organizacji przestrzeni wokół komputera (pozwalające np. ukryć kable) sprawią, że pokój będzie odpowiadał codziennym potrzebom dziecka. Dorastający chłopak będzie na pewno zachwycony.

Pokój młodzieżowy chłopaka – kolorowe meble

Jeżeli nastolatek jest dosyć stały w swoich upodobaniach kolorystycznych, można zdecydować się na  meble z kolorowymi frontami czy gablotki. Podobny zabieg można wykonać z półkami na książki – do tych w stonowanym kolorze dobrać jedną w bardziej kontrastową. Nadal stosunkowo łatwo będzie można wymienić taką półkę, gdyby chłopcu z czasem zmieniły się upodobania. Świetnym pomysłem jest także zakupienie modnego, kolorowego i designerskiego łózka do pokoju młodzieżowego.

Głównymi trendami w aranżacji młodzieżowego pokoju dla chłopaka w 2020 roku są motywy: urban jungle, zero waste oraz styl gamingowy. Kolorowe wnętrze jest także bardzo dobrym pomysłem. Jeśli chcesz zaprojektować świetny pokój młodzieżowy, najważniejsza jest współpraca między Tobą, a Twoim dzieckiem.

2020-06-26T10:58:25+00:00 26 czerwca, 2020|Pokój dziecięcy|
Polub nas na facebooku