Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Akcesoria w pokoju dziecięcym – różnorodne uchwyty do mebli

Urządzasz pokój dziecięcy lub robisz to wspólnie ze swoją pociechą? Chcesz, aby pomieszczenie to było kolorowe i bezpieczne? Zadbaj nawet o najmniejsze detale, aby maluch chętnie spędzał czas w swoich czterech kątach. Na rozwój dziecka duży wpływ ma jego otoczenie. Zastanów się, które elementy będą mu służyły podczas codziennego poznawania świata. Zazwyczaj pokój dziecięcy jest aranżowany bardzo barwnie z mnóstwem zabawek. Często meble są proste, ale wzbogacone różnymi dodatkami. Warto jest zwrócić uwagę na kształty uchwytów do mebli, których używa się na co dzień. Wybierz dla swojego dziecka te, które z pewnością mu się spodobają! Szukając w sklepie, zwróć przede wszystkim uwagę na wyszczególnione w asortymencie dziecięce uchwyty do mebli.

Rodzaje uchwytów meblowych

Każdy projektuje wystrój swojego wnętrza w indywidualny sposób, aby codzienność w domu była wyjątkowa. Spędzanie wolnego czasu w swoich czterech kątach ma sprawiać przyjemność i nieść zadowolenie z wyboru mebli i akcesoriów. Wszelkie szafki, szafy, szuflady i inne meble posiadają zazwyczaj uchwyty lub inne systemy otwierania i zamykania. Jeśli chodzi o uchwyty, można wyróżnić następujące rodzaje:

  • porcelanowe,
  • rustykalne,
  • w stylu retro,
  • dziecięce,
  • wpuszczane,
  • krawędziowe,
  • relingi.

W pokoju dziecięcym można zastosować typowo barwne i różnorodne kształty uchwytów do mebli lub wybrać styl, który towarzyszy całej aranżacji domowej.

Ciekawy design uchwytów meblowych w pokoju dziecięcym

Dziecięce uchwyty do mebli to zdecydowanie duże możliwości aranżacyjne! Wszelakie kształty i kolory ogromnie wpływają na rozwój każdego malucha. Ulubione zwierzę czy postaci z bajki z pewnością wywoła uśmiech na twarzy dziecka, kiedy będzie mógł codziennie spędzać z nim czas. Najczęściej wybieranymi wzorami uchwytów dla chłopców są piłki do koszykówki oraz piłki nożnej, a także samochody czy puzzle. Natomiast dziewczynki zazwyczaj decydują się na różowe koniki oraz inne zwierzaki, a także kwiatki i księżniczki. Ciekawy design dziecięcych uchwytów meblowych z pewnością urozmaici wystrój całego domu.

Dziecięce uchwyty do mebli – które wybrać?

Dziecięcy pokój urozmaicony kolorowymi uchwytami meblowymi sprawia, że meble służą nie tylko do chowania ubrań czy innych przedmiotów, ale stają się one także elementem zabawy. Dodatkowo stanowią dużą część rozwoju malucha. Dziecięce uchwyty do mebli wybierz przede wszystkim zgodnie z zainteresowaniami swojej pociechy. Warto również w tym przypadku zadbać o bezpieczeństwo podczas zabawy, dlatego dobrym rozwiązaniem są gumowe i miękkie uchwyty.

2021-12-30T12:27:23+00:00 30 grudnia, 2021|Pokój dziecięcy|
Polub nas na facebooku