Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Obrazy na szkle, hit czy kit?

Obrazy na szkle mogą być ciekawą, przykuwającą wzrok dekoracją biura, czy twojego domu. Przeczytaj, dlaczego warto udekorować pomieszczenia obrazami na szkle.

Obrazy na szkle – co to?

Obrazy na szkle są przykuwającą wzrok dekoracją. Mają one nasycone, żywe barwy oraz dodatkowo efekt połysku. Przedstawiają one zazwyczaj fotografię np. krajobrazu, roślin, zwierząt, znanych postaci, dzieł sztuki, Występują też w formie grafiki np. wzorów abstrakcyjnych. Wybór jest ogromny, możesz wybrać również kilka obrazów na szkle, tworząc z nich niezwykłe kompozycje. Obrazy na szkle sprawdzą się zarówno jak dekoracja salonu, jak i kuchni, należy dopasować je do stylu, w jakim urządzona jest przestrzeń.

Zalety obrazów na szkle

Obrazy na szkle są bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia, zarysowania, łatwo utrzymuje się je w czystości. Obrazy te są łatwe w montażu i demontażu.

Obraz szklany z właściwościami magnetycznymi

Obrazy szklane możemy kupić również w wersji z właściwościami magnetycznymi, dzięki czemu możesz umieszczać na niej różne informacje dla domowników. Możesz taką tablicę umieścić w kuchni, gdzie rodzina spędza dużo czasu. Za pomocą magnesów zostawisz dla nich wiadomości, nie zapomnisz o ważnych wydarzeniach, telefonach, wizytach. Możesz umieścić na niej również listę zakupów, czy planowany jadłospis na dany dzień, czy tydzień. Obraz szklany z takimi właściwościami pomoże ci zorganizować pracę, gdy pracujesz w domu zdalnie, a twoim dzieciom naukę. Obrazy szklane będą niezwykłą dekoracją, a przy okazji pomogą w organizacji dnia, zadań, pracy.

Obraz szklany do biura

Warto pomyśleć o obrazie szklanym z magnetycznymi właściwościami do biura. Obraz może być miejscem na zamieszczanie informacji, ogłoszeń, a także przestrzenią na docenienie sukcesów pracowników, czy firmy. Może pełnić funkcję miejsca na pamiątkowe zdjęcia, z życia firmy, czy z wyjazdów integracyjnych.

Obraz na szkle to również dobry pomysł na prezent!

Obraz na szkle to dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby, warto przyjrzeć się w czasie odwiedzin, w jakim stylu jest urządzony pokój, czy kuchnia i wybrać odpowiedni obraz na szkle. Możesz również np. kierować się zainteresowaniami osoby, którą chcesz obdarować.

Obrazy na szkle to z pewnością hit!

Obrazy na szkle będą ci służyć przez lata. Jest to oryginalna dekoracja w nasyconych kolorach. Przy wyborze obrazu najlepiej kierować się ulubionym motywem, czy krajobrazem. Zobacz ciekawą propozycję, jaką są obrazy na szkle kwiaty – z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

2021-12-30T13:55:26+00:00 9 grudnia, 2021|Biuro, Pokój dzienny|
Polub nas na facebooku