Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Jak wykorzystać tablicę magnetyczną w domu

Tablica magnetyczna to jeden ze sposobów na praktyczną organizację czasu czy zabawę, dlatego coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie tablicy w swoim domu. Z poniższego artykułu dowiesz się, w jaki sposób możesz wykorzystać tablicę i do czego może ona posłużyć.

W sklepach dostępnych jest wiele rodzajów tablic magnetycznych. Można wybierać spośród różnych kształtów, kolorów oraz rodzajów wykończenia, dodając kolorytu domowym pomieszczeniom, takim jak kuchnia, pokój dziecięcy czy domowe biuro. Takie tablice są gotowym produktem, który można powiesić na ścianie.

Tablice magnetyczne różnią się od coraz mniej popularnych tablic, po których pisze się kredą – po tablicy magnetycznej pisze się zmywalnym flamastrem, co jest o wiele wygodniejsze i powoduje mniej zachodu. Mało tego, taka tablica znakomicie zastępuje też tablicę korkową, ponieważ za pomocą magnesów można do niej przytwierdzać karteczki.

Gdzie umieścić tablicę magnetyczną

Tablice magnetyczne do domu mogą być umieszczone dosłownie wszędzie, a wybór odpowiedniego miejsca zależy tak naprawdę od indywidualnych potrzeb i… wyobraźni!

Najczęstszym wyborem, jeżeli chodzi o umiejscowienie tablicy, jest dziecięcy pokój. Tablica to świetny sposób na zabawę, ale pomaga też w nauce. Inne popularne miejsca na tablicę magnetyczną to salon, kuchnia lub domowe biuro. Aby uniknąć pyłu, należy wybrać tablicę, po której można pisać flamastrem.

Kuchnia to idealne miejsce na czarną tablicę – można na niej umieszczać listę zakupów lub zostawiać najważniejsze informacje dla domowników, którzy często zapominają o ważnych sprawach.

Ile kosztuje tablica magnetyczna?

Tablice magnetyczne to świetne inwestycje, a w dodatku nie takie drogie! Mniejsze tablice można kupić już od 50 złotych. Cena rośnie wraz z rozmiarem tablicy.

Droższe są na pewno tablice szklane, które świetnie prezentują się w każdym wnętrzu. Taka tablica to wydatek od kilkuset do nawet dwóch tysięcy złotych.

Czym jest szklana tablica magnetyczna?

Wspomniana wyżej szklana tablica magnetyczna to produkt bardziej ekskluzywny. Tablice magnetyczne można znaleźć w różnych kolorach i kształtach. Tablica szklana jest błyszcząca i świetnie wpisuje się w designerskie wnętrza, stanowiąc ich ozdobę, a przy tym jest bardzo praktyczna.

Wybór odpowiedniej tablicy zależy od Twoich upodobań, jej przeznaczenia oraz ilości miejsca, którą chcesz na nią przeznaczyć w swoim domu. Niezależnie jednak od tych wymogów, warto mieć miejsce, w którym będziesz mógł/mogła zebrać swoje myśli.

2022-02-27T12:16:08+00:00 5 lutego, 2022|Pokój dzienny|
Polub nas na facebooku