Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Pomysł na funkcjonalny i ładny przedpokój

Mimo tego, że przedpokój to niewielka część Twojego mieszkania lub domu jest tak samo ważna, jak inne pomieszczenia. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu! Przedpokój może już od wejścia albo odstraszać swoim wyglądem, albo zapraszać do reszty domu. Chcesz urządzić przytulny i funkcjonalny przedpokój? Zapraszamy do naszego wpisu!

Jak stworzyć funkcjonalny przedpokój?

Mimo, że w przedpokoju spędzamy stosunkowo mało czasu, jest to niejako wizytówka naszego salonu. Dobrze urządzony przedpokój to również uporządkowane pomieszczenie, w którym wszystko co potrzebne ma swoje miejsce.

Niestety nasze przedpokoje to często miejsca, w którym kłębią się góry ubrań, niepotrzebnych torebek oraz starych butów. Jeżeli chcesz, aby Twój przedpokój przeszedł metamorfozę na początek musisz oddać lub wyrzucić wszystkie rzeczy których już nie potrzebujesz. Następnie należy zastanowić się w jakie meble wyposażyć to pomieszczenie.

Chyba każdy z nas chociaż raz w życiu był a mieszkaniu, w którym przedpokój jest przepełniony butami, tak, że czasem trudno jest znaleźć w nim chociaż kawałek wolnej podłogi. Czy chcesz, aby goście zastali taki widok również w Twoim domu? Jeżeli chcesz tego uniknąć zdecyduj się na regał na buty. Taki mebel pomieści obuwie wszystkich domowników, a w Twoim przedpokoju już na zawsze zapanuje porządek! Jakie jeszcze meble warto kupić do przedpokoju oprócz pojemnego regału na buty?

Z pewnością bardzo dobrym pomysłem będzie zakup szafy, komody, a także wyposażenie tego miejsca w organizery. Dobrze zaprojektowany organizer będzie idealnym miejscem na wszystkie akcesoria np. torebki, szale, okulary przeciwsłoneczne, czapki czy kapelusze.

Dobrze zaprojektowany przedpokój to również ładny przedpokój!

Przedpokój to nie tylko miejsce, które powinno być wygodne i funkcjonalne. Tak jak wspominaliśmy, przedpokój to także wizytówka Twojego domu, dlatego powinien być piękny! Po pierwsze i najważniejsze bardzo ważne jest oświetlenie. Przedpokój to niejednokrotnie problematyczne pomieszczenie, ponieważ często jest niewielkie, wąskie, a często także pozbawione okien. Z tego względu dobre sztuczne oświetlenie tego wnętrza może zdziałać cuda. W przedpokoju najlepiej postawić na żółte światło, które nadaje wnętrzu domowego oraz przytulnego charakteru.

Jeżeli Twój przedpokój jest niewielki warto pomalować go na jasny kolor, który optycznie powiększy to pomieszczenie. Postaraj się o to, aby Twój przedpokój był po prostu piękny! Każdy kto wejdzie to Twojego domu, łącznie z Tobą powinien od progu poczuć się tutaj dobrze i swobodnie.

 

2020-10-12T18:55:11+00:00 12 października, 2020|Pokój dzienny|
Polub nas na facebooku