Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Fabryka Tarasów – poznaj nas!

Fabryka Tarasów to firma działająca na polskim runku od przeszło 20 lat. Firma utrzymuje się w branży stolarki okiennej, a swoje ponad 20-letnie doświadczenie związane ze sprzedażą, montażem oraz wyrobem okien, drzwi i deski kompozytowej cały czas rozwija, będąc na bieżąco z aktualnymi trendami i newsami. Firma prowadzi działalność dystrybucyjną na terenie Polski oraz częściowo Unii Europejskiej, wprowadzając na rynek najlepsze jakościowo produkty i zadowalając najbardziej wymagających klientów.

Indywidualne podejście

Wieloletnie doświadczenie oraz praca z klientem pozwala nam na dokładne określenie, czego chce klient, nawet jeśli on sam nie do końca wie, jak to opisać. Ekspertyza oraz odpowiednie doradztwo klientowi to wizytówka firmy, która zawsze doradzi wybór idealnego rozwiązania. Każdy człowiek ma swoje indywidualne potrzeby, nawet czasem o tym nie wiedząc. W Fabryce Tarasów proponujemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do budżetu, dostępnego miejsca, zapotrzebowania i osobistych preferencji klienta.

Opieka posprzedażowa

Fabryka Tarasów wierzy, że kontakt z klientem jest ważny nie tylko na etapie składania zamówienia i określania potrzeb klienta. Opieka posprzedażowa ma na celu pokazanie, że firma troszczy się o dobro swoich klientów, ponieważ może on zawsze zgłosić się po pomoc właśnie do Fabryki Tarasów. Doświadczeni instalatorzy i wykwalifikowana kadra pomogą rozwiązać każdy problem związany z użytkowaniem zakupionych dóbr. Nie ważne co by się działo, Fabryka Tarasów zawsze jest w potrzebie!

Doskonała jakość oferowanych usług

Wszystkie usługi związane ze sprzedażą oraz montażem drzwi, okien czy tarasów wykonujemy z największą dbałością o każdy szczegół. Aby nasz klient mógł korzystać z przekazanych mu dóbr bez obawy i ciągłe naprawy, serwis bądź cykliczne reklamacje związane z nieodpowiednim zamontowaniem. Zadowoleni klienci to motto naszej marki, która stara się wykonywać swoją pracę z należytą pracowitością. 

Nieskazitelny wygląd

Wszystkie wyroby, które wyszły z warsztatu firmy Fabryka Tarasów, cieszą się nieskazitelnym wyglądem. Estetyka to słowo klucz w całej pracy wykonywanej przez zespół. Aby osiągnąć taki efekt, kładziemy nacisk na dokładne wykonanie każdego montażu, aby żaden niepożądany gwóźdź czy silikon nie był widoczny w miejscu, gdzie nie powinien. Prace wykonujemy bardzo starannie, a naszym podstawowym licznikiem jest jakość, a nie ilość. W trosce o naszych klientów dopasowujemy do nich nasz czas pracy w zależności od możliwości.

 

freepik.com

2022-11-25T14:16:54+00:00 25 listopada, 2022|Ogród|
Polub nas na facebooku