Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Urządzamy łazienkę od podstaw

Przedstawiamy w skrócie najważniejsze kwestie, które musisz mieć na uwadze podczas aranżowania wnętrza Twojej łazienki. Powinna ona w zupełności odpowiadać Twoim potrzebom i oczekiwaniom, ponieważ jest to jedno z niewielu miejsc w całym domu, gdzie będziesz miał okazję się w nim zrelaksować i prawdziwie odpocząć. Zatem dopilnuj, by i Twoja łazienka sprawdziła się pod tym kątem znakomicie.

Wanna czy prysznic?

Pierwszym skojarzeniem do relaksu pewnie będzie wanna, która powinna być maksymalnie długa, wysoka i głęboka, by móc zanurzyć się w niej i zapomnieć o wszystkich problemach. Jeżeli decydujesz się wyłącznie na wannę, polecamy zakupić wolnostojącą, którą można ustawić w dowolnym miejscu łazienki, o ile posiadasz takie możliwości przestrzenne. To fantastyczne i nowoczesne rozwiązanie warte uwagi, aczkolwiek zwykła wbudowana wanna także może mieć swoje uroki, a na przykład, gdy wyłożona jest mozaiką. Jednak dla osób, które wolą szybki prysznic rozwiązanie będzie prezentować się zupełnie inaczej. W tym przypadku jesteśmy zwolennikami prysznica bez progów, czyli położonego bezpośrednio w podłodze, gdzie znajduje się odpływ.

Powstał także złoty środek dla tej części klientów, którzy nie potrafią się zdecydować na żadną z powyższych opcji. Mianowicie mogą oni śmiało połączyć obie opcje poprzez montaż wanny wraz z prysznicem. Dla lepszej funkcjonalności montowana jest także szklana ścianka przy połowie wanny, dzięki której podczas brania prysznica woda nie będzie wylewać się poza wannę.

Zasłoń okna

Jeżeli Twoja łazienka znajduje się na widoku, powinieneś również zastanowić się nad zasłonięciem okien w celu zapewnienia sobie większej prywatności. Bardzo dobrym pomysłem będą rolety wewnętrzne z Wrocławia, które oferują między innymi rzymskie zasłony. Są one wykonane z miękkich materiałów, a w zasadzie tkanin, które delikatnie prześwitują, ale mimo wszystko gwarantują brak widoczności od zewnątrz, przez co spokojnie możesz oddać się swojemu relaksowi.

Rolety w łazience to najwygodniejsze i najbardziej estetyczne rozwiązanie naszym zdaniem, które jest praktyczne pod każdym względem. Możesz sam regulować ilość wpadających do pomieszczenia promieni słonecznych, a tym samym będą doskonale uzupełniać wnętrze, a nie je przytłaczać.

Dekoracyjne SPA

Jak już wspomnieliśmy łazienka to wyjątkowe miejsce, dlatego możesz pozwolić sobie tutaj na większe szaleństwo pod względem ustawienia świec zapachowych, kadzidełek czy olejków eterycznych. Wszystko, co tylko sprawia Ci przyjemność powinno się tam znaleźć, by w każdej wolnej chwili mógł oddawać się ulubionym czynnościom jak odpoczynek i gorąca kąpiel.

2018-08-01T05:00:08+00:00 8 lipca, 2018|Łazienka|
Polub nas na facebooku