Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Stylowa kuchnia w drewnie

Jeżeli dopiero urządzasz swoją kuchnię albo planujesz przeprowadzić w niej gruntowny remont, zachęcamy do powrotu do klasyki. Mianowicie chodzi o drewniane wykończenia, które nadają pomieszczeniu elegancji i jednoczesnej naturalności, co przekłada się również na samopoczucie domowników.

Współcześnie panuje olbrzymi trend na minimalizm, który cechuje się przede wszystkim skromnością i praktycznością. Wówczas nie potrzeba wielu ozdób, dodatków czy też nowoczesnych gadżetów, aby wnętrze uzyskało estetyczny i zachwycający wygląd. Naszym zdaniem drewno potrafi równie zniewalająco dekorować każde pomieszczenie, a w szczególności kuchnię.

Drewno to podstawa

Planowanie czy też zmienianie wnętrza kuchni trzeba dokładnie przemyśleć, aby wiedzieć, czego najbardziej będziesz potrzebować i jakiego rodzaju wyposażenie sprawdzi się w Twoim przypadku. Otóż, dzisiaj produkowane meble drewniane kuchenne mogą przybierać dowolne kształty oraz odcienie brązu. W większych pomieszczeniach naprawdę fantastycznie prezentują się meble w ciemnym drewnienie, które wypełniają tą dużą przestrzeń i nadają odpowiedniego charakteru. Natomiast dla posiadaczy mniejszych kuchni polecamy wyposażenie jej w jaśniejszych barwach, które optycznie powiększają pokój i sprawiają wrażenie bardziej przytulnych i domowych. Nikt nie powiedział, że drewno wyklucza się z nowoczesnością, ponieważ współcześnie mile widziane jest również łączenie różnych styli aranżowania wnętrz.

Stwórz własną kombinację

Drewniane meble kuchenne stanowią idealne uzupełnienie każdego projektu, gdyż można do nich dopasować dowolne elementy asortymentu kuchennego. Zdecydowanym hitem w tym sezonie okazało się zestawienie bieli z jasnym drewnem, jak na przykład buk, klon kanadyjski czy brzoza. Można już teraz zaobserwować mnóstwo interesujących i nietypowych projektów, gdzie głównym motywem jest właśnie ta kombinacja. Świetnym dodatkiem staje się wtenczas oryginalne oświetlenie, które w kuchni jest niezwykle ważne. Wszystko razem pasuje do siebie nienagannie, aczkolwiek warto zawsze dodać również coś pewien element, charakteryzujący Ciebie. Pamiętaj, że kuchnia stanowi jedno z ważniejszym pomieszczeń w domu, gdzie na co dzień spotyka się cała rodzina i spędza tam większość swojego czasu. Właśnie dlatego wszyscy powinni czuć się tam komfortowo i swobodnie, a zapewnić można to wyłącznie za pomocą przyjaznego wyposażenia, które jest w pełni dostosowane do Waszych potrzeb. Należy wziąć pod uwagę zarówno obecność dzieci lub posiadanie ich w najbliższej przyszłości, a także Wasze dotychczasowe przyzwyczajenia. Indywidualny styl i funkcjonalność to podstawa przy urządzaniu każdego pokoju, a my jeszcze raz proponujemy wykorzystanie drewna w swojej przyszłej kuchni, także ze względów utylitarnych, gdzie tego rodzaju meble utrzymują swój pierwotny wygląd przez bardzo długi okres czasu oraz umożliwiają nieustanne modyfikacje wnętrz.

2017-09-22T16:23:42+00:00 22 września, 2017|Kuchnia|
Polub nas na facebooku