Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Prowadnice rolkowe jako uniwersalne rozwiązanie do szuflad

Prowadnice rolkowe są akcesoriami tak powszechnie używanymi na całym świecie i w każdym domu, że czasem łatwo zapomnieć o ich istnieniu. Jednak bez tego, bardzo prostego w zamyśle, patentu nie wyobrażamy sobie dziś czynności tak prozaicznych, jak wyjęcie rano bielizny z szuflady, czy talerzy i sztućców do śniadania. Jeżeli są to więc tak powszechnie używane akcesoria, to nasuwa się pytanie, jak dobrać odpowiednie prowadnice do potrzeb konsumenta. Najlepiej postawić na uniwersalne rozwiązanie jakie gwarantują prowadnice rolkowe BLUM.

Co tak naprawdę charakteryzuje prowadnice rolkowe do szuflad?

Rozważając zakup prowadnic rolkowych, trudno nie zauważyć już w nazwach produkcji zawartej informacji o długości prowadnic. Dobre wymierzenie głębokości szuflady umożliwi uniknięcie późniejszej potrzeby wymiany czy zwrotu produktu. Już tutaj prowadnice rolkowe BLUM wyróżniają się na tle konkurencji szeroką ofertą rozmiarów, co umożliwia dobór odpowiedniego doboru prowadnic do każdej, nawet najgłębszej szuflady.

Jeżeli znany jest rozmiar prowadnicy, jaki należy zakupić do szuflady, należy rozważyć jakość oferowanych produktów. Prowadnice rolkowe BLUM cechuje przede wszystkim wysoka precyzja wykonania – gwarantuje to płynne, przyjemne obsługiwanie szuflad przez lata. Innym ważnym aspektem jest materiał, z jakiego wykonane są prowadnice. Prowadnice rolkowe narażone są codziennie na dużą ilość bodźców jak energiczne otwarcia, czy trzaśnięcia. Ważne więc, by były one lekkie i nie obciążały niepotrzebnie szuflad, a przez to całej szafy, a zarazem wytrzymałe, co gwarantuje odporność na odkształcenia.

To na co należy koniecznie wziąć pod uwagę, dobierając prowadnice rolkowe to planowana zawartość szuflady, do której dobierane są prowadnice. Zbyt duże obciążenie szuflady z czasem może doprowadzić do uszkodzenia prowadnic rolkowych, jednak w przypadku tych oferowanych przez firmę BLUM obciążenie może wynieść nawet do 25 kilogramów. Jest to możliwe dzięki połączeniu wytrzymałej stali oraz tworzywem. Bezsprzeczną zaletą prowadnic rolkowych BLUM jest łatwość montażu. Precyzja wykonania produktu zapewnia konsumenta o bezproblemowym montażu i użytkowaniu prowadnic. Przed montażem zakupionych prowadnic należy zapoznać się z załączoną na stronie instrukcją, w której bardzo jasno i czytelnie rozpisane są wszystkie detale łącznie z pozycją wkrętów.

Prowadnice rolkowe BLUM – podsumowanie

Planując zakup prowadnic rolkowych, warto rozważyć te oferowane przez firmę BLUM. Prowadnice nie tylko wyróżniają się jakością i wytrzymałością na tle konkurencji, ale są również dostępne w atrakcyjnej cenie, na co szczególnie warto zwrócić uwagę, organizując umeblowanie całego mieszkania, czy domu. Na koniec warto również podkreślić aspekt wizualny prowadnic. Neutralny, miły dla oka kolor w połączeniu z płynnością funkcjonowania zadowoli każdego domownika.

2021-08-02T11:29:38+00:00 30 lipca, 2021|Kuchnia|
Polub nas na facebooku