Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Meble na wymiar – o czym warto pamiętać?

Meble, które tworzone są na wymiar to przede wszystkim gwarancja oryginalnego wnętrza, które będzie urządzone w 100% ze stylem domowników. W przypadku mebli na wymiar możliwe jest wiele udogodnień oraz wykorzystanie każdej przestrzeni. Decydując się na urządzenie domu meblami na wymiar trzeba jednak mieć określone cele i wiedzieć, czego oczekujemy. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, co należy wiedzieć o meblach na wymiar.

Po pierwsze projekt 

Żeby na żywo meble wyglądały tak, jak to sobie wymarzyliśmy – warto oprzeć się na dobrze przygotowanym projekcie. Dotyczy to praktycznie każdego pomieszczenia: zarówno małej kuchni, jak i dużej sypialni w bloku czy w domu wolnostojącym. Sprytne triki aranżacyjne pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami. 

Projekt z pewnością przyda się przy aranżacji kuchni – jest to bowiem coraz częściej część większego kompleksy dziennej sfery. W takim pomieszczeniu najczęściej toczy się też życie rodzinne oraz towarzyskie. W takim przypadku jeszcze bardziej warto zadbać o projekt, aby w zgrany sposób połączyć te dwie przestrzenie. Wszystko wymaga przemyślanej koncepcji, którą najpierw warto stworzyć na papierze. 

Po drugie pomoc specjalistów 

Jednym z najbardziej dostępnych sposobów na pozyskanie mebli na wymiar jest pomoc specjalistów. W stworzeniu kuchni idealnej projektanci są w stanie pomóc w każdym przypadku! Ich praca zaczyna się już na poziomie projektu i trwa przez cały okres produkcji i montażu – wszystko po to, by końcowy efekt był zadowalający. 

Profesjonalny projektant podpowie co jest aktualnie na topie oraz pomoże zaaranżować każdy centymetr przestrzeni użytkowej. My, jako klienci, będzie mogli zdecydować o stylu kuchni oraz na bieżąco wprowadzać poprawki. Wszystko po to, żeby połączyć najnowsze rozwiązania z naszymi preferencjami. 

Etapy realizacji mebli na wymiar 

Korzystając z usług specjalistów, realizacja mebli na wymiar wygląda zazwyczaj podobnie i przedstawia się następująco:

  • rozmowa z klientem o jego potrzebach i oczekiwaniach;
  • ocena inwestycji i wstępna wycena;
  • określenie budżetu i wyznaczenie czasu realizacji inwestycji;
  • przygotowanie projektu;
  • konsultacja z klientem i naniesienie ewentualnych poprawek;
  • realizacja projektu. 

Sprawdzona firma to dobre rezultaty 

Jeśli szukasz firmy, która zaoferuje Ci wykonanie profesjonalnej oferty w atrakcyjnej cenie, sprawdź Meble z Sycowa. Jest to firma, która wykonuje meble kuchenne na wymiar z uwzględnieniem życzeń klienta. Dzięki temu masz gwarancję, że będziesz w pełni zadowolony z efektu końcowego. 

2021-10-27T18:33:54+00:00 15 października, 2021|Kuchnia|
Polub nas na facebooku