Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Kuchenna zabudowa – czy warto inwestować w nowoczesne systemy szuflad?

Planując wyposażenie swojej kuchni i całą meblową zabudowę, warto wziąć pod uwagę nie tylko kwestie typowo estetyczne i wizualnie, ale również stronę praktyczną, czyli komfort i wygodę. Mowa tutaj z jednej strony o przechowywaniu i organizacji wszystkich kuchennych sprzętów, naczyń oraz sztućców, bezproblemowym poruszaniu się po kuchennej przestrzeni oraz sięganiu po niezbędne przedmioty, a także o łatwości zachowywania porządku. Wiele mówi się o tym, że czym więcej szuflad w kuchennej zabudowie meblowej, tym lepiej. Sprawdźmy, czy tak jest naprawdę.

Czy warto zastąpić tradycyjne szafki kuchenne szufladami?

Ciekawą alternatywą dla otwieranych tradycyjnie szafek dolnych, mogą być wysuwane szuflady. Dawniej meble kuchenne posiadały najczęściej jedną, ewentualnie dwie szuflady, które przeznaczone były głównie do przechowywania sztućców, ściereczek, czy innych drobnych szpargałów. Dziś jednak coraz chętniej stawiamy na szuflady, doceniając ich funkcjonalność i wygodę ich użytkowania. Niektórzy decydują się nawet na montaż szuflad w całej dolnej partii zabudowy. Czy warto? Zdecydowanie tak. Szuflady znacząco ułatwiają życie i codzienne „kuchenne” funkcjonowanie oraz gotowanie. Wszystkie zamknięte w nich przedmioty – zastawa, sprzęty i urządzenia kuchenne są dobrze widoczne i posegregowane. Nie musimy niczego wyciągać, odsuwać, przeszukiwać, aby znaleźć potrzebną nam rzecz. Szafki wyposażone w nowoczesne systemy oraz prowadnice mają bardzo duże możliwości w kwestii udźwigu, zatem bez obaw możemy przechowywać w nich także cięższe akcesoria.

Prowadnice BLUM – niezawodność i wygoda

Prowadnice BLUM cieszą się nieustającą i stale rosnącą popularnością. Nie ma się jednak co temu dziwić, gdyż bez dwóch zdań są to sprawdzone systemy, które gwarantują świetną jakość, niezawodność i bezproblemowe użytkowanie szuflad przez długie lata. Dzięki nim szuflady otwierają i zamykają się leciutko, płynnie i zupełnie cicho. Nie ma tutaj mowy o nieprzyjemnym dla ucha szarpaniu, czy trzaskaniu, ani o zacinaniu się szuflad. Prowadnice i podnośniki BLUM to pod względem technicznym bardzo starannie przemyślane akcesoria, które znacznie usprawniają korzystanie z kuchennych mebli – zarówno właśnie szuflad, jak i szafek kuchennych. Podnośniki posiadają różne kąty rozwarcia, a ponadto są regulowane, dzięki czemu można perfekcyjnie dopasować ich rodzaj i wielkość do swoich potrzeb. Nowoczesne, zaawansowane technologicznie szuflady z prowadnicami BLUM to świetna inwestycja, która zdecydowanie się opłaca i znacząco wpływa na komfort użytkowania swojej własnej, wymarzonej kuchni.

2022-07-27T05:29:51+00:00 27 lipca, 2022|Kuchnia|
Polub nas na facebooku