Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Dlaczego warto wybrać meble na wymiar do kuchni?

Każdy, kto podjął się chociaż raz w życiu, urządzenia kuchni wie, jak trudne jest to zadanie. O wiele łatwiej jest urządzić np. salon, w którym stawiamy na przestronność i wygodę. Sprawa wygląda inaczej podczas urządzania kuchni, gdzie liczy się często wykorzystanie każdego centymetra kwadratowego. W takich sytuacjach warto wybrać meble na wymiar. I poczuć się projektantem.

Czy meble na wymiar są dla mnie?

Nie każdy może cieszyć się dużą kuchnią, ale każdy chciałby, by pomimo tego była pojemna i funkcjonalna. Kuchnia jest sercem domu, ale również miejscem pracy, w końcu gotowanie, chociaż przyjemne, wymaga świetnego zorganizowania. A żadna przestrzeń nie powinna nam tego utrudniać. Zamówienie mebli kuchennych na wymiar jest kluczowe, gdy chcemy urządzić małą kuchnię. W takich wnętrzach chcemy maksymalnie wykorzystać dostępny metraż. Jeśli posiadamy kuchnię o trudnym układzie skorzystanie z usługi wykonania mebli na wymiar, również wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Specjaliści wymierzą dokładnie nasze wnętrze i przygotują projekt, według którego będziemy mogli maksymalnie wykorzystać kuchnię i uczynić ją funkcjonalną. Osoby, które posiadają kuchnie otwarte na salon, często mają problem z dopasowaniem do siebie charakteru tych dwóch pomieszczeń. Meble na wymiar dają im możliwość stworzenia płynnego stylizacyjnego przejścia, pomiędzy pokojem dziennym a kuchnią np. wykorzystując te same fronty.

Kuchnia naszych marzeń

Wybierając meble na wymiar mamy okazję do tego, by stworzyć kuchnię indywidualnie dopasowaną do naszych potrzeb i gustu. Możemy samodzielnie wybrać blaty, fronty, kierunek otwierania się drzwiczek, a nawet kształty uchwytów, nie mówiąc już o dopasowaniu wymiarów mebli do wnętrza. Właściwie jedynymi wadami mebli na wymiar jest ich wyższa cena
w porównaniu z gotowymi modułami oraz dłuższy czas oczekiwania. Musimy jednak pamiętać, że meble na wymiar mają lepszą jakość, a dzięki fachowemu montażowi unikniemy uszkodzeń i będziemy cieszyć się nimi znacznie dłużej. Meble warto zamawiać nawet przed rozpoczęciem remontu kuchni. W ten sposób firma, z której usług korzystamy, będzie miała czas na zebranie wymiarów wnętrza, przygotowanie wstępnego projektu i wycenę. Dzięki temu meble będzie można zakładać tuż po zakończeniu remontu, natomiast my będziemy mogli cieszyć się z naszej kuchni szybciej.

Szafki dolne, szafki górne, a może same szuflady albo zabudowa do sufitu? Zmywarka ustawiony tak, a lodówka otwierana z drugiej strony? Żaden problem, dzięki meblom kuchennym na wymiar z Twardogóry, możemy poczuć się jak projektanci i dekoratorzy wnętrz. Mamy okazję, być odpowiedzialni za cały projekt z pomocą fachowców. Z całą pewnością, warto zainwestować więcej w taką formę umeblowania, ale mieć pewność, że Wasza kuchnia jest niezwykle funkcjonalna, a każdy centymetr jest dobrze spożytkowany. Sami nadajemy nowe życie i wspólnie ustalamy gdzie, będzie serce tego pomieszczenia, w którym będą toczyły się rodzinne debaty podczas porannej filiżanki małej czarnej do śniadania.

2017-07-28T04:10:57+00:00 22 lipca, 2017|Kuchnia|
Polub nas na facebooku