Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Wszystkie meble biurowe, których potrzebujesz

Projektujesz właśnie swoje nowe biuro albo aranżujesz je w domowych warunkach? Nieważne gdzie, ważne byś pamiętał o wszystkich najważniejszych elementach. Bez nich Twoja praca będzie mniej efektywna, a także niezorganizowana. Sprawdź, czego jeszcze potrzebujesz w swoim umeblowaniu i zacznij działać czym prędzej. Powodzenia!

Biurko

Bez niego ani rusz! Jak wyobrażasz sobie pracę, która w dzisiejszych czasach w głównej mierze opiera się na pracy zdalnej za pomocą komputera. W tym wypadku konieczne będzie zakupienie biurka na Twoją miarę. Musisz wziąć pod uwagę wszystkie ważne parametry jak: wysokość, szerokość blatu i długość, aby móc wygodnie wsunąć fotel pod blat biurka i spokojnie zacząć pracy na odpowiedniej wysokości. Złe dopasowanie tych wymiarów może poskutkować brakiem komfortu, krzywieniem kręgosłupa i zwiększonym zmęczeniem w czasie dnia, a przecież nikt nie chciałby zmniejszać swojej efektywności.

Możesz zaopatrzyć się w klasyczne drewniane biurko albo masywniejsze biurko połączone z blatem stołowym i szafkami domontowanymi pod spodem. Możliwości jest naprawdę wiele, a wszystko zależy od Twoich oczekiwań.

Krzesło biurowe obrotowe

Następnym niezbędnym elementem będzie właśnie fotel, w którym także spędzisz większość swojego czasu w trakcie dnia. Musi być zatem mega wygodne i dopasowane do Twojej budowy ciała, by móc swobodnie oprzeć o nie plecy, wyprostować się, biodra umieścić wygodnie, a nogami dotykać podłogi. W takim wypadku najlepiej sprawdzi się krzesło z regulacją wysokości, dzięki czemu możesz uniwersalnie dopasować je do wysokości biurka.

Krzesło powinno być także obrotowe, by móc swobodnie wysuwać się spod biurka i ewentualnie przemieszczać w trakcie pracy, przez co na pewno prędzej zadbasz o stan Twojej podłogi w biurze, po której nie będą szorować nóżki od krzesła. Zawsze możesz dodatkowo zakupić specjalną matę plastikową pod krzesło, by kółka nie rysowały ani nie niszczyły paneli czy wykładziny.

Regały i szafki biurowe

Tutaj możesz pochować większość swoich dokumentów, teczek i innych ważnych papierów w segregatorach, które niekoniecznie muszą znajdować się na widoku, kiedy akurat odwiedza Cię Twój klient. Doskonale w tym przypadku sprawdzą się regały, na których możesz poukładać wszystko alfabetycznie lub zgodnie z inną kolejnością, a także szafki z drzwiami przesuwnymi, dzięki czemu łatwiej je otworzyć, zamknąć i nie musisz martwić się już o trzaskające drzwiczki. Wiele pomysłów i modeli podobnych mebli biurowych znajdziesz w sklepie ABC Meble.

Jeśli jednak nie chcesz sam dobierać poszczególnych mebli, możesz zawsze skorzystać z mebli systemowych, które są już gotowymi pomysłami na urządzenie wnętrza. Zatem wystarczy zakupić kilka mebli z jednej serii i masz już gotowy projekt bez większego trudu, a często także w tańszej wersji. Oczywiście zawsze możesz powiększyć to wyposażenie kolejne szafki, regały i inne akcesoria biurowe.

2019-05-30T19:41:39+00:00 22 maja, 2019|Biuro|
Polub nas na facebooku