Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Jak wybrać biurko do biura? Doradzamy najlepszy mebel do Twojego gabinetu

Jeżeli chcesz urządzić swoje biuro wraz z obecnie panującym trendem, musisz pamiętać o dwóch istotnych kwestiach: zaawansowanej ergonomii oraz personalizacji miejsca pracy. Prosty blat na czterech nogach zdecydowanie nie wpisuje się w powyższe. Biurko jest centralnym punktem Twojego biura i za wszelką cenę musi być praktyczne, ale również widowiskowe. Jak wybrać biurko do biura?

Biurka do biura – czemu są istotne?

Starając się wyjść naprzeciw potrzebom rozmaitych branż i osobistych preferencji, biurka do biura stają się coraz bardziej praktyczne i funkcjonalne. Współczesne biurka mają regulowaną wysokość blatu (elektrycznie lub manualnie), posiadają dodatkowe osłony (np. osłonę akustyczną) oraz rozmaite rozmiary i kształty.

Możemy wybierać spośród małych lub dużych biurek pojedynczych, biurek podwójnych typu bench, biurek wielostanowiskowych, biurek do pracy na stojąco i do pracy siedzącej. Jak widać jest tego całkiem sporo.

Ogromny wybór można dostrzec również w kwestii wyglądu biurek biurowych. Odpowiednie wzornictwo umożliwia dopasowanie ich do estetycznych preferencji klienta, a także zachowanie spójności stylistycznej z całością aranżacji czy z wizerunkiem firmy. Możliwości materiałów, z jakich wykonuje się najnowsze biurka, w parze z elegancką kolorystyką mogę podkreślić prestiż i powagę miejsca lub przeciwnie uwydatnić dynamikę czy kreatywność.

Kompaktowe biurko regulowane

W obecnych czasach, na potrzeby home office można sprawić sobie kompaktowe i regulowane biurko. Jest to również chętnie wykorzystywana opcja w firmach, które oferują pracę zdalną. Doskonale sprawdzają się na małej przestrzeni, bardzo prosto się je składa i rozkłada, mają możliwość regulowania blatu.

Najlepiej postawić wtedy na prosty mebel o nieskomplikowanym designie, który dopasuje się do każdego rodzaju wnętrza. Umożliwi wygodną i ergonomiczną pracę w domowym lub biurowym zaciszu.

Biurko regulowane elektrycznie

Każdego, kto większość swojej pracy wykonuje przy biurku, cieszy fakt, że od teraz biurko stało się bardzo ergonomiczne. System elektrycznie regulowanych biurek nie dość, że pozwala na przyjęcie najwygodniejszej pozycji podczas pracy, to jeszcze zapamiętuje ustawienia i co pewien czas przypomina o konieczności zmiany pozycji w trakcie pracy. Takie rozwiązanie jest nieco droższe, jednak z pewnością sprawdzi się doskonale w branżach, które charakteryzuje nieustanna praca przy komputerze. Pracownicy na pewno będą o wiele bardziej wydajni.

Jeżeli interesuje Cię zakup biurka do biura – sprawdź ofertę sklepu ABC Meble!

2020-05-27T13:56:51+00:00 27 maja, 2020|Biuro|
Polub nas na facebooku