Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Zaprojektuj przedpokój w nowoczesnym stylu

Ta część mieszkania wbrew pozorom jest bardzo ważna, ponieważ stanowi zalążek całej aranżacji wnętrza. Właśnie dlatego trzeba postarać się, aby wywrzeć jak najlepsze pierwsze wrażenie na Twoich gościach, by czuli się u Ciebie jednocześnie swobodnie, domowo i komfortowo, a przy okazji sami mogli zainspirować się i podziwiać Twój gust i poczucie estetyki. Najważniejsze jest indywidualne podejście, a także innowacyjny pomysł, dzięki któremu przedpokój stanie się również Twoją wizytówką. W dzisiejszym wpisie pragniemy podpowiedzieć nieco więcej, co mógłbyś zmienić i na czym konkretnie się opierać.

Skąd najlepiej czerpać inspirację?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, ponieważ każdy może znaleźć ją zupełnie gdzie indziej, a wszystko zależy od Twojej wyobraźni. W zasadzie w każdym miejscy na Ziemi możesz szukać inspiracji, którą następnie można przełożyć w nieco zmienionej formie na własne mieszkanie, a w tym przypadku przedpokój.

Jednak z pewnością dużo łatwiej będzie Ci się szukać w internecie, gdzie doskonałym przykładem jest nasz Mieszkaniowy Poradnik. Właśnie tutaj w jednym miejscu staramy się na bieżąco wstawiać napotkane przez nas nowości lub ciekawostki ze świata aranżacji wnętrz. Dodatkowo podpowiadamy naszym czytelnikom, co dokładnie można zdziałać z takim natchnieniem i jak je wykorzystać w swoim domu. Z drugiej strony istnieje mnóstwo podobnych portali o zbliżonej tematyce, dzięki czemu Twoje poszukiwanie nie są w żaden sposób ograniczone.

Inną możliwością jest również obserwacja własna, gdzie sami możecie zgapić i sugerować się stylem wnętrz u swoich bliskich. Nie ma w tym nic złego, jeśli dodatkowo dorzucisz coś od siebie, dzięki czemu Twój przedpokój stanie się oryginalny i niepowtarzalny.

Niebanalne wyposażenie

Jak powszechnie wiadomo przedpokój powinien składać się z kilku podstawowych mebli czy akcesoriów, które w większości przypadków wyglądają tak samo, a wcale nie musi tak być w Twoim domu. Radzimy zatem rozejrzeć się w pobliskich sklepach stacjonarnych lub internetowych za awangardowym asortymentem, gdzie przykładowo możemy polecić drzwi aluminiowe Bianex, które świetnie sprawdzają się w większości projektów. Ich baza produktowa posiada wiele różnorodnych modeli, kształtów i odcieni drzwi, dzięki czemu mogą one nadać Twojego przedpokojowi indywidualnego charakteru. Co więcej, trzeba zaznaczyć, że aluminium posiada wiele cennych właściwości estetycznych, jak i praktycznych.

Inną ważną kwestią jest również znalezienie odpowiedniej szafy, która może przybierać najróżniejszą postać. Warto zastanowić się nad wbudowaną w ścianę garderobę lub z zamontowanymi drzwiami przesuwnymi, aby nie zajmowała zbyt wiele miejsca, a przy okazji robiła odpowiednie wrażenie. Przede wszystkim liczy się użyteczność, dlatego dobrze jeśli będziesz w stanie pomieścić w niej zarówno odzież wierzchnią, jak i buty oraz pozostałe akcesoria, dla których ciężko znaleźć miejsce. Zdecydowanie trudniej jest urządzić mniejszą przestrzeń, aczkolwiek producenci starają się coraz częściej o nowatorskie i funkcjonalne rozwiązania dla swoich klientów, by byli zadowoleni pod każdym względem.

Pamiętajmy jednak, że współcześnie dominuje głównie minimalizm, a zwłaszcza jeżeli chodzi o wystrój wnętrz, dlatego nie warto inwestować w liczne dodatki i ozdobne akcesoria, które będą służyły wyłącznie zajmowaniu przestrzeni i zbieraniem kurzu. Poszukaj kilku różnych pomysłów w internecie lub specjalnych magazynach, aby w ostateczności stworzyć coś własnego i nietypowego.

2018-02-26T08:47:44+00:00 12 lutego, 2018|Artykuły|
Polub nas na facebooku