Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Tablica magnetyczna – jak ją wykorzystać?

Tablice na ściany już od kilku sezonów cieszą się popularnością w różnych typach wnętrz jako idealne dekoracje. Praktyczne, funkcjonalne i wygodne – to kilka cech. Jak zatem wykorzystać tablicę magnetyczną? O tym w poniższym wpisie.

Rodzaje tablic magnetycznych

Rodzajów tablic mamy naprawdę sporo, a tylko od nas zależy, na jaką się zdecydujemy i która z nich będzie pasować do danego wnętrza. Wśród nich mamy do wyboru tablice magnetyczne, na których możemy pisać specjalnymi flamastrami lub taką, gdzie bez problemu zawiesimy niezbędne informacje za pomocą magnesów. Innymi rodzajami tablic jest jej klasyczna korkowa wersja, a razem z nią tablice kombi, a więc w połowie korkowa z drugą stroną, po której możemy pisać flamastrem. Także ciekawym wyborem w dekoracji wnętrz jest tradycyjna tablica kredowa. Polecana szczególnie dla dzieci, ponieważ mogą po niej śmiało rysować. Obecnie niekiedy w tablicy kredowej dekoruje się całe ściany w pokojach. Jednak zdecydowanie królują wszelkie magnetyczne tablice na magnes, flamastry oraz jej korkowa wersja.

Gdzie umieścić tablicę magnetyczną?

Zastosowanie tablic magnetycznych jest zależne tylko od nas. Możemy umieścić ją w pokoju dziennym, pokoju dziecka, salonie czy kuchni. Sprawdzi się również w domowym biurze. Idealna jako gadżet do nauki, zabawy, pracy czy umieszczania niezbędnych informacji. Gdy umieścimy ją w kuchni bez problemu można zapisać na niej lub umieścić ulubiony przepis, listę zakupów, czy rozplanować obowiązki. Tablica w pokoju dziecka będzie służyć głównie zabawie, a wśród starszych dzieci będzie pomocna w nauce. Jednak tablica magnetyczna dla dzieci nie musi być zawsze kredowa, aby niepotrzebny pył i kurz roznosił się po pomieszczeniu. Z kolei w domowym biurze to niezbędny gadżet do umieszczania informacji, czy ważnych spotkań i wydarzeń. Innym ciekawym wykorzystaniem tablicy magnetycznej będzie jej dekoracyjne przeznaczenie. Gdy umieścimy ją w salonie lub w pokoju dziennym można przypiąć do niej zdjęcia, czy obrazki. Elementy dekoracyjny zostanie w ciekawy sposób przedstawiony.

2019-12-04T10:07:14+00:00 26 listopada, 2019|Artykuły|
Polub nas na facebooku