Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Szafy wielofunkcyjne dla nastolatki

Wiek nastoletni zwłaszcza dla dziewczyn jest okresem niekiedy buntu i próby znalezienia własnego stylu. Zatem często w ich szafach znajduje się mnóstwo ubrań różnego rodzaju, które są nieustannie dobierane na nowo, nie licząc już w tym dodatków. Jako rodzice powinniście wspierać swoje dziecko, a tym samym zapewnić mu swobodę co do kreowania własnego wizerunku, by nareszcie mogło znaleźć siebie. W tym celu przydatna okaże się szafa wielofunkcyjna, o której zastosowaniach opowiemy w dzisiejszym wpisie.

Uporządkowanie

Najważniejszym zadaniem szaf pod zabudowę jest posegregowanie i przechowanie ubrań. Jak już wspomnieliśmy nastolatki składują ogromną ilość ciuchów, butów i dodatków w swoich pokojach, które często leżą porozrzucane po całym pomieszczeniu. Zwykła i standardowych rozmiarów szafa mogłaby nie wystarczyć, dlatego proponujemy nieco większą wersję o wielu przydatnych funkcjach. Jej liczne zakamarki w postaci szafek, szuflad, półek czy wieszaków może okazać się idealnym rozwiązaniem, by nareszcie uporządkować poszczególne ubrania na co dzień, do szkoły, na imprezę oraz pozostałe.

Każda nastolatka może posiada własną odrębną klasyfikację, według której podzieli swoje ubrania w szafie, poskłada je i pochowa w odpowiednie miejsca. Jeśli tych przestrzeni jest znacznie więcej niż dotychczas, to nie musi martwić się o ich schowanie we właściwe miejsce. Pozwoli to również na wprowadzenie dyscypliny do życia nastolatki, gdzie powinna ona zadbać o przestrzeń wokół siebie, a tym samym zachować pewien porządek w swoim pokoju. Właśnie wielofunkcyjne szafy mogą im na to pozwolić, co jednocześnie będzie dla nich wyzwaniem, by utrzymać swoje ubrania w dobrym stanie schludnie schowane.

Pomocne lustro

Również lepiej nie zapominać o drzwiach szafy, które mogą być otwierane na oścież lub przesuwne. Co prawda, istnieją jeszcze inne rodzaje drzwi, aczkolwiek te dwa warianty są naszym zdaniem najkorzystniejsze i najbardziej funkcjonalne, z czego głównie drzwi przesuwne sprawdzają się w niewielkich sypialniach. Przy zamontowaniu drzwi otwieranych normalnie trzeba mieć świadomość, że przestrzeń wówczas zostanie nieco ograniczona. Właśnie dlatego przesuwne drzwi sprawdzają się najpewniej, gdzie jednocześnie można zainstalować na nich wielkie lustro.

Jest to w większości przypadków spełnienie marzeń każdej nastolatki, która pragnie przeglądać się w swoich stylizacjach i oceniać, w której z nich wygląda najbardziej atrakcyjnie. Jest to absolutnie normalne i przydatne, dzięki czemu to zastosowanie szaf wielofunkcyjnych z lustrem na drzwiach może być dla młodej dziewczyny świetnym dodatkiem dekoracyjnym do pokoju. Zresztą jako rodzic możesz zapytać swoje dziecko, porozmawiać z nich i ustalić, czego oczekuje pod względem remontu

własnego pokoju.

2018-06-01T11:04:19+00:00 26 maja, 2018|Artykuły|
Polub nas na facebooku