Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Projektowanie szafy pod zabudowę

Przekonaj się jak wiele miejsca możesz zaoszczędzić w swoim mieszkaniu, kiedy zdecydujesz się na urządzenie wnętrza z udziałem szafy pod zabudowę. Gwarantujemy, że to będzie najlepsze rozwiązanie zarówno dla dużych, przestronnych domów, jak i małometrażowych mieszkań czy kawalerek. Poniżej znajdziesz kilka cennych rad dotyczących projektowania podobnych szaf, a także postaramy się przedstawić wszystkie jej możliwe zastosowania.

Po co mi szafa zabudowana?

Oto pierwsze pytanie jakie pewnie nasuwa się na myśl, kiedy zastanawiasz się nad wyborem szafy do swojego domu. Oczywiście zwykła szafa wolnostojąca jest prostszym rozwiązaniem i niewymagającym żadnego przygotowania, aczkolwiek nie zawsze urządzenie mieszkania z jej udziałem będzie na tyle proste. Wszystko wynika głównie z ułożenia ścian i ewentualnych spadów na suficie, które mogą utrudnić nieco ustawienie poszczególnych mebli. Co więcej, nie każdy może pozwolić sobie na tak duże i przestronne mieszkanie, by móc postawić w nim szafę w dowolnym miejscu. Równie dobrze szafa zabudowana może przydać się osobom z odrębnym pomieszczeniem na garderobę, które będzie wymagać pomieszczenia wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy.

Jak widać powyżej to tylko kilka przykładowych sytuacji, kiedy wybór szafy pod zabudowę jest po prostu konieczny i wygodniejszy. Można ją zaprojektować samodzielnie, o czym zresztą będziemy jeszcze pisać w dalszej części artykułu, a poza tym wystarczy na spakowanie wszystkich ubrań, butów czy dodatków, które nie będą musiały być pochowane w różnych kątach domu. Wszystko w jednym miejscu brzmi dość obiecująco, a poza tym sama budowa takiej szafy prezentuje się bardzo designersko i nowocześnie, dzięki czemu urządzenie mieszkania będzie już dużo łatwiejsze.

Co zrobić, by zaprojektować szafę pod zabudowę?

Na pewno trzeba najpierw znaleźć odpowiedniego producenta mebli domowych, który oferuje również wykonanie wyposażenia na zamówienia. Z własnego doświadczenia możemy polecić produkcję mebli z Twardogóry, gdzie od lat tworzone są zarówno meble do kuchni, sypialnie, łazienki, jak i właśnie szafy pod zabudowę. Wówczas, gdy zgłosisz się do nich z chęcią zaprojektowania własnej szafy, możesz liczyć na pełen profesjonalizm i pomoc przy tworzeniu ogólnej koncepcji.

Na sam początek uzgodnicie materiał z jakiego ma być wykonany mebel, a także ekipa specjalistów powinna przyjechać w miejsce ich wstawienia i dokonać dokładnych pomiarów, by następnie móc rozpocząć projekt. Wspólnie zaplanujecie, w którym miejscu i ile półek ma powstać, by cała szafa mogła sprawdzić się pod kątem przechowywania najróżniejszych przedmiotów, ubrań i akcesoriów. Po ostatecznym ustaleniu projektu, firma przejdzie do produkcji mebli, następnie zajmie się też ich montażem i dostawę do Twojego domu, dzięki czemu czym prędzej będziesz mógł cieszyć się swoją nową szafą zabudowaną na zamówienie.

2018-08-31T10:48:40+00:00 10 sierpnia, 2018|Artykuły|
Polub nas na facebooku