Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Otwarta garderoba w sypialni – pomysłowa aranżacja w domu

Obecnie wnętrze sypialni staje się bardzo różnorodne, a co najważniejsze – stylowe i zachowane w nowoczesnych rozwiązaniach. Bardzo popularna ostatnio stała się otwarta garderoba w sypialni, co z pewnością stanowi modny aranżacyjny pomysł. Z pewnością sprawdzi się szczególnie w większych sypialniach, gdzie można połączyć wnętrze również z sypialnią. Sprawdź, czy warto postawić na taki aranżacyjny pomysł w swoim domu!

Otwarta garderoba w sypialni – praktyczne rozwiązanie?

Otwarta garderoba w pomieszczeniu, jakim jest sypialnia to z pewnością dosyć praktyczne rozwiązanie ze względu na to, że nie musimy wygospodarować dodatkowe miejsca w innym pokoju lub w przedpokoju. Z pewnością w takim wnętrzu zrezygnujemy z masywnych mebli oraz dodatków, dlatego cała sypialnia będzie wyglądać spójnie oraz harmonijnie. Wydzielona przestrzeń garderoby nie jest zamknięta żadnymi drzwiami, dlatego możemy w łatwy i szybki sposób skompletować ubiór oraz go uporządkować. Warto postawić na różnorodny układ drążków, szuflad oraz półek, aby nie tylko szafa lepiej wyglądała, ale również była dla nas wygodna podczas wyboru ubrania.

Wielkość otwartej garderoby zależy oczywiście od naszych potrzeb oraz metrażu całej sypialni. Takie rozwiązanie jest idealna dla przestronnych pomieszczeń, ale również dla wnętrz o bardzo mocno ograniczonych rozmiarach.  Dlatego, aby dobrze zaaranżować swoją przestrzeń, wybierz meble do garderoby ABC Meble, aby móc urządzić w praktyczny oraz stylowy sposób swoją sypialnię. Warto postawić na szafę, w której można łatwo samodzielnie skonfigurować ułożenie wszelkich drążków lub półek względem własnych potrzeb.

Garderoba z sypialnią – nowoczesne połączenie

Z pewnością otwarta garderoba w sypialni jest idealna dla osób, które uwielbiają nowoczesne oraz designerskie połączenia, a także pasjonują się modą i kreatywnym podchodzeniem do niej. Starannie ułożone ubrania, obuwie oraz dodatki dopełniają przestrzeń i w same w sobie wprowadzają do wnętrza dekoracyjnych elementów – tak samo jak różne inne przedmioty na półkach czy ścianie. Aby móc podkreślić estetyczny wymiar pomieszczenia należy zadbać, aby meble były przede wszystkim spójne. Istotna jest także kolorystyka, która idealnie współgra z całością – meblami, dodatkami czy materiałami zastosowanymi we wnętrzu.

Garderoba w sypialni – odpowiednie wymiary

Otwarta garderoba może mieć niekiedy dosyć spore rozmiary lub stanowić niewielką przestrzeń w sypialni wyłącznie na kilka ubrań czy dodatków. Warto umieścić w szafie organizery, kosze do przechowywania  czy większą ilość haczyków i drążków. Uda nam się wówczas zyskać dodatkową przestrzeń w samej garderobie. Należy odpowiednio dopasować szafę pod przestrzeń w pomieszczeniu, aby zachować również wolne miejsce do odpoczynku czy ustawienia dodatkowych mebli i wyposażenia.

2019-10-28T06:41:50+00:00 10 października, 2019|Artykuły|
Polub nas na facebooku