Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Nowoczesne meblościanki – czy warto je kupić?

Meblościanka jest niewątpliwie jednym z symboli PRL-u. Dlaczego zatem mielibyśmy kupować ją do swojego mieszkania, jeżeli dzisiaj mamy możliwość kupna wielu innych mebli. Jak wyglądają dzisiejsze meblościanki? Czy warto się na nie zdecydować? Zapraszamy do lektury!

Co to jest meblościanka i jak wygląda?

Pierwsze meblościanki były bardzo toporne i zazwyczaj zajmowały całą ścianę jakiegoś pomieszczenia. Znajdowały się w nich zarówno otwarte, jak i zamknięte szafki. Czy nowoczesne meblościanki wyglądają podobnie? Czy jest sens inwestować w nie swoje pieniądze? Nowoczesne meblościanki to całkiem inne meble. Wykazują się nie tylko dużą funkcjonalnością, ale także wyjątkowym wyglądem. Nie przypominają już topornych, wielkich meblościanek, które pamiętamy  z przeszłości. Nowoczesne meblościanki mogą zaskoczyć Cię swoim oryginalnym i stylowym wyglądem!

Nowoczesna meblościanka – gdzie ją postawić?

W dzisiejszych czasach projektanci starają się odpowiedzieć na potrzeby wielu klientów. Dzięki temu powstają różnorodne projekty meblościanek. Każdy może znaleźć wśród nich idealny mebel do swojego wnętrza. Nie wierzysz? Sprawdź ofertę sklepu ABC Meble! Meblościanka z szafą to mebel, który sprawdzi się w niejednym wnętrzu!

Wiele projektów nowoczesnych meblościanek składa się z kilku segmentów, które można łączyć ze sobą w dowolnych konfiguracjach. Współczesne meblościanki są przede wszystkim stylowe oraz estetyczne i choć mogą pomieścić wiele przedmiotów, nie jest to ich główną funkcją. Decydując się na takie rozwiązanie, nie musisz martwić się, czy poszczególne meble będą do siebie pasować. Nowoczesne meblościanki zbudowane z kilku elementów będą idealnym sposobem na praktycznie przechowywanie oraz stylowe wnętrze.

Jaka jest historia meblościanki?

Meblościanki pojawiły się w Polsce na wystawie na Targach Wzornictwa Przemysłowego w 1961 roku. Właśnie dzięki temu wydarzeniu meblościanki zaczęły być coraz bardziej popularne. Po kilku latach zaczęto je produkować na masową skalę.

Dlaczego meblościanki stały się takim hitem? Produkcja meblościanki była tania, zatem jej cena również była stosunkowo niska. Do jej stworzenia zużywano bowiem o wiele mniej materiału niż do produkcji tradycyjnych mebli.

Nowoczesne meblościanki to propozycja, która sprawdzi się w bardzo wielu pomieszczeniach. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele projektów tych mebli. Jeżeli tylko chcesz kupić nowoczesną meblościankę, sprawdź ofertę sklepu ABC Meble. Znajdziesz tutaj wiele produktów, spośród których na pewno znajdziesz coś dla siebie.

2020-11-25T12:01:25+00:00 25 listopada, 2020|Artykuły|
Polub nas na facebooku