Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Nowi pracownicy

Twoja firma się rozwija i poszukuje nieustannie nowych talentów? W takim razie musisz liczyć się z koniecznością powiększenia swojego biura lub znalezienia innego miejsca. Właśnie dzisiaj pragniemy podpowiedzieć jak to zrobić, aby jak najbardziej ograniczyć koszty, a mimo wszystko zapewnić nowym pracownikom równie komfortowe warunki.

Od czego zacząć przemeblowanie?

Jeśli nie planujesz zmieniać miejsca Waszego biura, trzeba liczyć się ze zmianami wewnątrz, o których powinieneś pomyśleć już na początku i z góry założyć, że Twoja firma będzie się wkrótce rozrastać. Jednak w przeciwnym razie należy dopasować bieżącą sytuację do ilości osób przyjętych do Twojego przedsiębiorstwa. Oczywiście wszystkie okoliczności zależą od zupełnie innych czynników, dlatego ten artykuł lepiej jest traktować jako źródło motywujące i inspirujące do przeprowadzenia zmian.

Najważniejszą rzeczą jest zagospodarowanie przestrzeni, dlatego jeśli masz z tym problem i nie potrafisz sobie wyobrazić całego projektu w innym rozmieszczeniu, warto skorzystać z pomocy specjalisty, który zajmuje się projektowaniem i aranżacją pomieszczeń. Wówczas o wiele łatwiej będzie na nowo rozmieścić wszystkie meble i akcesoria, aby ostatecznie wszyscy mogli się zmieścić w biurze i co najważniejsze, czuć się w nim komfortowo i swobodnie.

Podstawowe wyposażenie

Być może trzeba będzie dokupić wyposażenie do biura, a można to zrobić bez problemu przeglądając ofertę mebli biurowych Smolis Meble. Są oni jednocześnie producentem i dystrybutorem, co pozwala na zamówienie produktów wysokiej jakości. Co więcej, istnieje również możliwość zamówienia wyposażenia na wymiar, dzięki czemu sam możesz dopasować meble do wnętrza, a nie na odwrót. Podobnie masz mnóstwo swobody pod względem kolorystyki i materiałów, z których mają być wykonane meble, dzięki czemu elementy dodatkowe będą idealnie dopasowane do stałego asortymentu.

Najważniejszym zakupem na pewno będzie biurko oraz odpowiednio dopasowane krzesło, gdyż niezależnie od prowadzonej branży prawie wszędzie działalność wiąże się z pracą formalną i administracją, gdzie dostęp do laptopa i przestronnego biurka jest niezwykle istotny. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach wiele czynności odbywa się w sposób online, a pracowników trzeba zacząć dzielić według konkretnych działów obsługi klienta, sprzedaży czy marketingu. Właśnie dlatego osobne biurka mogą dodawać motywacji i determinacji do wykonania wszystkich swoich obowiązków, gdyż jesteśmy za nie odpowiedzialni. Oczywiście nie musimy już chyba wspominać o takich akcesoriach jak: oświetlenie, klimatyzacja i kącik na zrobienie kawy czy zjedzenie posiłku w ciągu dnia. To bardzo istotne kwestie, dzięki którym Twoim pracownicy będą bardziej zaangażowani i przywiązani do firmy, gdzie nie wprowadzana jest stresująca atmosfera czy nacisk na osiągnięcie celu kosztem własnego zdrowia.

2017-12-31T00:11:34+00:00 16 grudnia, 2017|Artykuły|
Polub nas na facebooku