Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Kompromis w sypialni

Razem ze swoim partnerem lub partnerką nie możecie dojść do porozumienia w kwestii trzymania i porządkowania swoich rzeczy? Zatem ten artykuł jest wprost stworzony dla Was, gdzie radzimy i wyjaśniamy dlaczego warto zainwestować w wielofunkcyjną szafę, która może raz na zawsze rozwiązać Wasze problemy i zakończyć wszelkie kłótnie.

Każdy znajdzie swoje miejsce

Dzisiejsi producenci mebli oferują swoim klientom nieograniczone możliwości, gdyż do podstawowych usług doszło również projektowanie i produkowanie mebli na wymiar. Wówczas wszystko może być idealnie dopasowane do rozmiarów Twojego wnętrza, a także zgodne z Twoimi, a właściwie Waszymi kryteriami estetycznymi.

Proponowane przez nas szafy w zabudowie świetnie sprawdzają się zarówno w mniejszych, jak i bardziej przestronnych sypialniach, które mają za zadanie również połączyć się z garderobą. Ich głównym atutem jest możliwość samodzielnego zaprojektowania wraz z całym wyposażeniem wewnątrz. Mowa mianowicie o dodatkowych szufladach, schowkach i przegrodach, które mogą w prosty sposób podzielić Wasze rzeczy na dwie odrębne kategorie. W rezultacie każdy wie, gdzie powinien zostawić własne rzeczy, a co ważniejsze, wszystko znajdzie swoje miejsce w jednej szafie. Skończą się problemy z porozrzucanymi w całej sypialni ubraniach i akcesoriach, które od teraz będzie można schować na odpowiedniej półce lub powiesić na wieszaku.

Kompromisowy wygląd

Jeśli nareszcie dojdziecie do porozumienia pod względem praktycznego zastosowania owej szafy, można przejść do kwestii związanych bardziej z estetycznym i stylowym wykończeniem. Pamiętajcie, że zawsze można wszystko ze sobą połączyć i sprawić, aby każda strona była zadowolona. Zresztą współczesne projekty wnętrz i aranżacji bardzo często przełamują pewne stereotypy i komponują oraz kontrastują ze sobą style klasyczne z bardziej awangardowymi i ekstrawaganckimi, dlatego Wasza wspólna szafa również może mieć charakter uniwersalny.

Dużym efektem mogą być między innymi drzwi, które dostępne są w wersji przesuwnej, składanej, uchylnej czy też łączącej obie z tych opcji. Jednoczesne zamontowanie lustra na drzwiach szafy jest bardzo dobrym pomysłem dla mniejszych sypialni, co dzięki optycznemu powiększeniu sprawia wrażenie bardziej przestronnego wnętrza. Z drugiej strony jest to bardzo praktyczne pod kątem szybkiego przeglądania się w lustrze, gdy rano tworzymy nową stylizację. Z pewnością kobiety nie odmówią takiemu rozwiązaniu, a dla panów możemy zaproponować inspirujące pomysły na wykorzystanie wolnej przestrzeni w szafie, a mianowicie mowa o zawieszeniu telewizora wewnątrz mebla, dzięki czemu jest od schowany, a korzystać można z niego podczas relaksującego wieczoru razem, gdy nareszcie możecie cieszyć się podjętym kompromisem i własnym racjonalnym myśleniem.

2018-01-29T13:02:55+00:00 27 stycznia, 2018|Artykuły|
Polub nas na facebooku