Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Garderoba dla kobiet

W rzeczywistości może to być jedyne miejsce w domu, w którym Panie poczują się swobodnie i w pełni szczęśliwe. Podpowiadamy Wam jak najlepiej urządzić swoją garderobę, aby zapewnić sobie więcej przestrzeni, dobrą organizacji i zaoszczędzony czas ranem podczas wybierania codziennej stylizacji.

Znajdź na nią miejsce

Być może już od początku planowania nowego mieszkania miałaś już upodobane pewne miejsce na swoją garderobę, aczkolwiek w razie nagłego przemeblowania proponujemy znaleźć osobny pokój, który nie musi być wielki. Jeśli jednak nie macie takiej możliwości, zawsze można próbować zagospodarować trochę miejsca w sypialni lub biurze. Wielkość Twojej szafy jest uzależniona oczywiście od ilość ubrań, dodatków i butów, które chciałabyś tam zmieścić. Wystarczy jedynie trochę wyobraźni, chęci do zmian i dobrego planu, aby wszystko w Twoim domu znalazło swoje właściwe miejsce.

Kwestia ubrań

W momencie, gdy znajdziesz już przestrzeń na swoją przyszłą nową garderobą dobrze jest posegregować i poukładać ciuchy. Zanim zaczniemy je rozmieszczać, warto wiedzieć dokładnie co chowacie w szafie, a także w jakim miejscu się to znajduje, aby uniknąć późniejszych poszukiwań. W tym celu szczególnie polecamy Paniom specjalne meble do garderoby, które możecie zakupić w każdym porządnym sklepie meblowym, ale również zamówić według indywidualnych potrzeb. Zdecydowanie polecamy takie rozwiązania, ponieważ w efekcie zyskujemy wyposażenie totalnie odpowiadające naszemu gustowi i potrzebom. W pewnym sensie samodzielnie projektujemy i aranżujemy garderobę według konkretnego stylu. Świetnie wówczas sprawdzają się uniwersalne szafy w zabudowie, które pomieszczą w sobie wszystkie możliwe ubrania i dodatki. Ich sprytnie ukryte szuflady i schowki pozwalają na precyzyjne rozmieszczenie przedmiotów i posortowanie zgodnie z częstotliwością użytkowania, kolorystycznie lub sezonowo. W przypadku ubrań polecamy większość bluzek, koszul i marynarek powiesić na wieszakach, dzięki czemu unikniesz prasowania. Natomiast pozostałe elementy garderoby należy poskładać i absolutnie nie wciskać na siłę, ponieważ każda kobieta wie z czym wiąże się późniejsze wyciągnięcie ubrań. W celu zachowania schludności i czystości radzimy precyzyjnie zaplanować umiejscowienie wszystkich typów odzieży, a niepotrzebne lub tymczasowo nieużywane dobrze jest spakować osobno i wynieść na strych bądź do piwnicy, by nie zabierać miejsca na pozostały asortyment.

Miejsce dla dodatków i biżuterii

Oczywiście możesz je przechowywać osobno w specjalnym kuferku lub innym organizerze, ale wybierając wielofunkcyjną szafę możesz liczyć również na miejsce dla nich. Mniejsze i większe szuflady mogą posłużyć naturalnie za schowki na biżuterie i inne akcesoria modowe, których wielkość pozwala na przechowywanie w takich warunkach. Wtenczas dostępne są w różnych sklepach szczególne podkładki lub pudełeczka, do których możesz wsadzać poszczególne rodzaje biżuterii. W tym wypadku także zachęcamy do zachowania porządku, ponieważ nietrudno jest pogubić się wśród kilkunastu lub kilkudziesięciu kolczykach, pierścionkach i naszyjnikach. Niektóre egzemplarze oczywiście możesz powiesić na specjalnych stojakach, które mogą stać w dowolnym miejscu w pokoju. W rezultacie każda kobieta może swobodnie odnaleźć się w swojej szafie, a dzięki temu tworzyć na nowo kompletnie odmienne stylizacje, o których wcześniej by nie pomyślała, a wszystko za sprawą organizacji w Twoim domu.

 

2017-11-23T17:26:11+00:00 7 listopada, 2017|Artykuły|
Polub nas na facebooku