Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Do jakich produktów używane są worki Big Bag

Czy wiesz, że worki BIG BAG, zależnie od wymiaru, udźwigu czy gramatury, mają różne przeznaczenie? Nie każdy rodzaj, rozmiar czy konstrukcja worka będzie odpowiednia, do przewożenia czy przechowywania danego materiału. Poniżej spróbujemy pokazać, do jak różnorodnych produktów, można używać worków BIG BAG.

Worki Big Bag – rozmiar

Na rynku oferowane są worki BIG BAG o różnych wymiarach. Najpopularniejsze z nich, to:

•      90x90x120cm
•      62,5×62,5x120cm
•      70x110x120cm

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przechowywać (lub transportować) w nich niemal dowolne produkty, jednak każdy worek, ma swoje sprawdzone przez wielu użytkowników specjalizacje.

Worki big bag – jak używać?

W pierwszej kolejności skupimy się na najpopularniejszym wariancie worka big bag – 90x90x120 cm. Występuje on w wersji z otwartą górą, płaskim dnem i 4 uchwytami. Worki Big Bag o tych wymiarach najlepiej sprawdzą się do przewożenia: gruzu, ziemi, różnego rodzaju odpadów budowlanych, zboża, kostki granitowe/pozbrukowe.

Worek BIG BAG wielokrotnego użytku, przystosowany do szczelnego przechowywania wilgotnych produktów, w tym popularnej „kiszonki” oraz różnego rodzaju traw. Worek 90x90x120cm występuje też w wersji z tkaniny powlekanej, kompletnym uszczelnieniem szwów, zasypem oraz spustem, dzięki czemu idealnie nadaje się do sypkich i pylących materiałów, takich jak mąka czy różna chemia budowlana.

Nie mniej popularny jest trochę wyższy wariant, czyli worek o wymiarach 90x90x160-200cm. Wyposażony w lej zasypowy, lej zsypowy oraz 4 uchwyty, jest niezastąpiony przy przechowywaniu większej ilości zboża czy na przykład regranulatu. Z kolei worek o wymiarze 70x110x120cm z lejem spustowym i 4 uchwytami, to jeden z najczęstszych wyborów do przechowywania takich materiałów jak: gruz, pellet, odpady budowlane czy ziemia. Wersja powlekana natomiast, przeznaczona jest do materiałów sypkich.
Sprzedażą i dystrybucją worków big bag w bardzo dobrej jakości zajmuje się firma – Big-kam. Zachęcamy do skorzystania z usług tego producenta, zyskasz wówczas dobry produkt w korzystnej cenie.
2020-05-29T13:03:40+00:00 29 maja, 2020|Artykuły|
Polub nas na facebooku