Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Czemu tablica suchościeralna jest popularna?

Tablica suchościeralna to rozwiązanie, które staje się coraz bardziej popularne ze względu na wygodę użytkowania i rezygnację z kredowych odpowiedników tablicy. Spotyka się je już coraz częściej w szkołach, na uczelniach, ale także salach konferencyjnych i szkoleniowych, biurach czy firmach. Przede wszystkim jest znacznie łatwiejsza w użytkowania i utrzymaniu porządku, ponieważ nie pozostawia kredowego pyłu, a także o wiele wygodniej się na niej pisze. Czy warto zatem wybrać tablicę suchościeralną? Poznaj wszystkie jej zalety!

Zalety tablicy suchościeralnej

Aby móc zamieszczać informacje na tablicy suchościeralnej wystarczy jedynie odpowiedni marker w ulubionym kolorze i gotowe. Kredowe tablicy przede wszystkim brudzą ubrania i elementy wokół, a także dają nieprzyjemne uczucie na dłoniach przez pył kredowy. Dlatego coraz częściej wybiera się właśnie tablicy suchościeralne, którą są również magnetyczne i można do nich przymocowywać niezbędne kartki lub obrazki. W przypadku tradycyjnych tablic do zmycia zapisanych treści musimy odpowiednio przygotować powierzchnię. Suchościeralna tablica tego nie wymaga. Wystarczy, że zmyjemy napis poprzez magnetyczną gąbkę.

Ponadto na rynku znajdziemy również tablice suchościeralne 180×100 wraz ze specjalnymi nakładkami, które przeznaczone są do zastosowania w szkołach, np. na lekcji matematyki, muzyki czy polskiego. Tablice mogą posiadać kratę lub linię. Można również z powodzeniem zastosować je na uczelniach. Tego typu tablice wykonane są z aluminium, dlatego są bardzo lekkie, a więc można je łatwo przenosić czy zmieniać umiejscowienie na ścianie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować je na ścianie w wybranym miejscu.

Tablice suchościeralne nie tylko do nauki

Oczywiście tablic nie musimy wykorzystywać jedynie do nauki w szkołach czy uczelniach. Trudno wyobrazić sobie salę lekcyjną bez tablicy, ale z pewnością przeznaczenie edukacyjne to nie ich jedyne wykorzystanie. Tablice suchościeralne cieszą się popularnością również w biznesie, gdzie wykorzystuje się je w salach konferencyjnych i szkoleniowych. Za jej pomocą odbywa się burza mózgów, przedstawianie pomysłów i najważniejszych informacji. Dzięki niej można łatwo zapisywać i prezentować wszelkiego rodzaju założenia i pomysły. Oprócz tego wykorzystuje się je w biurach i instytucjach, gdzie przedstawiania informacji jest bardzo ważne.

Co więcej, tablice łatwo dopasowujesz do danego pomieszczenia, ponieważ tak samo, jak w przypadku tablic szkolnych możemy zdecydować się na ich duży wybór pod względem rozmiarów.

 

 

2020-04-21T09:19:15+00:00 12 kwietnia, 2020|Artykuły|
Polub nas na facebooku